Váš názor


 Jméno *
 E-mail *
 Web
 zpráva *
* Povinná položka

Antispamová kontrola
Opište prosím kombinaci číslic a písmen přesně podle obrázku
6 + 3=

(1633)
<
(3) Klára Kafoňková
20.06.2012 11:37:58
email

Dobrý den!
Základním předpokladem dobré spolupráce mezi ředitelem a rodičem je pro mě to, aby se skutečně jednalo o SPOLUPRÁCI. V praxi to pro mě znamená, že já jakožto "klient" a ředitel jakožto pedagogický odborník vzájemně respektujeme druhou stranu a jsme ochotni se slyšet. Skutečnost, že poptávka v MŠ nyní silně převyšuje její kapacitu, by rozhodně neměla být důvodem k přehlížení potřeb a podnětů ze strany rodičů.
Za dobrého ředitele považuji člověka schopného vést lidi (pedagogy) motivujícím způsobem; každopádně je nezbytná jeho OTEVŘENOST VůČI ZDRAVÉ A PODNĚTNÉ KRITICE ze strany pedagogů. Pokud ředitel považuje odlišné stanovisko kolegů za nežádoucí útok na svou osobu, není ve vedoucí funkci na svém místě.
Kromě MANAŽERSKÝCH A KOMUNIKAČNÍCH SCHOPNOSTÍ je jistě žádoucí, aby to byl člověk, pro kterého je PRÁCE S DĚTMI RADOSTÍ A INSPIRATIVNÍ - který má práci s dětmi prostě a jednoduše rád. S takovým přístupem jsem se setkala v soukromé školce a je pro mě pochopitelné, že rodiče jsou s takovými službami nanejvýš spokojeni. Přestože je práce v podmínkách státního školství (25 dětí na učitele!) značně náročnější, pojďme podpořit otevřený a aktivní přístup!!! Do budoucna můžeme diskutovat o tom, jak my - rodiče a obec - můžeme podpořit lepší podmínky pro pedagogy ve státních školkách k výsledné spokojenosti všech. Jsem přesvědčená, že investice do vzdělávání v raném věku se navrací.
Díky za prostor ke sdělení názoru.
Klára Kafoňková, Kbely


(2) V-tec
24.04.2012 11:03:31
email

Navrhuji dát sekci ke stažení.

Zde ukládat ofiko dokumenty nebo to zlinkovat s úřadem...

(1) Lukas
16.04.2012 22:23:04

Toto je test...

<
Go to Top